Hakkımızda

Şirketimiz 2003 tarihinde Aydın/Nazilli’de Mükrim Turizm Seyahat ve Nakliyat Ticaret Ltd. Şti olarak kuruluşunu tamamlamıştır. 20.07.2004 yılında Aydın merkezdeki adresine taşınmış ve 20.12.2004 Tarih 6201 Sayılı Sicil Gazetesinde tescili yapılan GULF TURİZM seyahat acentasını satın almıştır. Hac ve Umre işini 1997 ve 2003 yılları arasında amatör şekilde yapıp bu birikimler ve siz değerli müşterilerimizin destekleri ile 2003 yılından itibaren profesyonel olarak hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

Yine 2003 yılından itibaren Aydın merkezdeki adresimizde Türk Hava Yolları, Anadolu jet, Sunexpress, Pegasus, Atlas jet, Onurair, Öger Türk Tur gibi tüm havayollarının acenteliğini yaparak siz değerli müşterilerimizin tüm yurt içi ve yurt dışı uçak bileti ihtiyaçlarını da karşılamaktayız.

 Aynı zamanda GULF TURİZM olarak HAC ve UMRE organizasyonu ve uçak biletlerinin yanında yaptığımız kültür turları ilede siz değerli müşterilerimize hizmetlerini sunmaktadır.

Şirket olarak hizmet ağımızı genişletmek amacıyla 2009 yılında Söke şubemizi açarak aynı kalite ve hizmet anlayışı ile sizlerin hizmetine girmiştir.

2011 yılında IATA üyeliğine kabul edilmiştir.Yurtdışı  tüm  havayolları  bilet  satışlarına  başlamıştır.Türk Hava Yolları Aydın yetkili satış acentası olarak  Ocak  2012 yılından  itibaren  uçak  biletlerinin  satışlarına  başlamıştır.

“Hizmet bizim işimiz” sloganı ile çıktığımız bu yolda kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyetini daima bir adım önde tutarak siz değerli dostlarımıza hizmet etmeyi amaçlıyoruz.

 

         Saygılarımızla
         GULF TURİZM

 

X